Křesla a sedací soupravy Stressless

Ekornes® nabízí čtyři druhy kůží s možností výběru z velké škály barev

Kůže je krásný a zářivý čalounický materiál. "Hra barev" na kůži a její přírodní nerovnosti činí každý kus nábytku jedinečným. Na koženém čalounění se s přibývajícími léty objevuje stylová patina. Je však důležité si uvědomit, že i přes svou dlouhou životnost mění kožený nábytek během let svůj vzhled.

  • BATICK
  • CLASSIC
  • PALOMA
  • ROYALIN

Pohodlí pro každého – dosaženo praktičností

Na příkladu rohové sedací soupravy oblíbené řady Stressless® Paradise Vám chceme ukázat výhody, které Vám tato sestava může poskytnout v obývacím pokoji. Sedačka s vysokými opěradly Vám nabízí výhodu opory hlavy a krku při čtení nebo sledování televize, zatímco sedačka s nízkými zády je jako stvořená k odpočívání s rukou položenou na opěradle či polehávání při vyřizování telefonátů.

Volitelné nohy

Ke každé sedací soupravě Stressless® máte na výběr několik různých designů nohou. Zvolte si provedení, které nejlépe vynikne ve Vašem interiéru.

Počítačový stolek Stressless® PC-table Vám zajistí komfort při práci

Počítačový stolek Stressless® je originálním doplňkem, který dodá Vašemu křeslu další funkci. Připraví vhodnou a pohodlnou pozici pro práci, proto již nemusíte mít zahřátý počítač na klíně. Polohování křesla nemá na stolek přímý vliv. Můžete v křesle měnit polohu, aniž by se změnila pozice počítače. Počítačový stolek Stressless® se hodí ke všem modelům polohovacích křesel Stressless® s dřevěným kruhovým podstavcem. Když si chcete od práce odpočinout, jednoduše stolek odsunete na stranu, nebo úplně složíte podél křesla.

Zeptejte se nás

Chcete se nás na něco zeptat? Můžete využít kontaktní formulář.